Eskişehir metal firmaları

Hakkımızda

Eskişehir Demircioğlu Metal, metali yaşam alanlarında kullanılacak kadar zarif hale.tiren, aynı zamanda sağlamlığından da ödün vermeyen ürünler meydana.tirmek için başarıyla hizmet veren bir firmadır.   Usta ellerden oluşan kadromuz ile metali işleyerek ev ve ofislerde kullanılan masa, sandalye, karyola, saat, süs eşyasından bahçe mobilyalarına kadar uzanan bir yelpazede ürünün tasarımını ve imalatını.

Devamı

Metal Dekoratif Bahçe Ürünleri

Ferforje, iç ve dış mekanlarda hemen her alanda gördüğümüz, dayanıklı ve estetik görünüme sahip dekorasyon ürünleri yapımında uzun yıllardır sıklıkla tercih edilmektedir. Demircioğlu Metal, usta ellerde işlendiğinde yeniden hayat bulan metali ev, ofis ve bahçe mobilyaları haline dönüştürmektedir.   Eskişehir metal firmalarından biri olarak hizmet verdiğimiz süre boyunca, güvene ve.

Devamı

Metal Bisiklet

Metal bisiklet, özellikle son yıllarda nostaljik görünümü ve birbirinden farklı tasarımları ile hediyelik eşya ve dekorasyon sektöründe üretim yapan.hir metal firmalarının en çok ürettiği ürünlerden bir tanesi olmayı başarmıştır.   Duvar süsü, biblo, anahtar askısı gibi farklı kullanım seçenekleri ve renk seçenekleri sayesinde her eve uyum sağlayan metal bisikletlere,.

Devamı