Hakkımızda

Eskişehir Demircioğlu Metal, metali yaşam alanlarında kullanılacak kadar zarif hale getiren, aynı zamanda sağlamlığından da ödün vermeyen ürünler meydana getirmek için başarıyla hizmet veren bir firmadır.

 

Usta ellerden oluşan kadromuz ile metali işleyerek ev ve ofislerde kullanılan masa, sandalye, karyola, saat, süs eşyasından bahçe mobilyalarına kadar uzanan bir yelpazede ürünün tasarımını ve imalatını gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizle kurduğumuz karşılıklı güvene dayalı ilişkiler, kaliteli ürünlerimiz sayesinde Eskişehir metal firmaları arasında metal işleri ve metal tasarım ürünleri alanlarında adımızı duyurmayı başardık.

 

Uzun ömürlü bir malzeme olan metal, her dönem yeniden gün yüzüne çıkan, modası geçmeyen nadir malzemelerden bir tanesidir. İster nostaljik bir görünüm yakalamaya çalışın, ister modern çizgilerle dolu bir alanınız da olsa her akıma uyum sağlayabilen Eskişehir metal tasarım ürünlerimiz ile tanışmak, merak ettikleriniz öğrenmek için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Demircioğlu Metal İletişim Bilgileri

Adres: 75. Yıl Mahallesi Oto Esnaflar San. Sitesi İ Blok No:35 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0542 226 26 39