Hakkımızda

Eskişehir Demircioğlu Metal olarak iş başı yaptığımız ilk günden bu yana, uzun ömürlü ve dayanıklı bir malzeme olan metali usta ellerde işleyerek, ferforjeden korkuluğa, otomatik kepenklerden vinç sistemlerine kadar her alanda oluşan ihtiyaçları karşılamayı hedefiyle hareket etmekteyiz.

 

Uzman ekibimizle yaptığımız çalışmalarda firesiz müşteri memnuniyetini yakalamak için üretilen her ürünümüz kalite kontrol ekibimiz tarafından dikkatle incelenir. İncelemeler sonucunda görülen küçük büyük her düzeltilerek kusursuz hizmet almanız sağlanır.  Eskişehir metal firmaları denilince akla ilk gelenlerden bir tanesi olmayı kısa sürede başaran Demircioğlu Metal, uzun ömürlü ve dayanıklı bir malzeme olan metalin, günlük hayatımıza entegre olmasını, sağlam malzemeler, sağlam evlerde yaşayabilmeyi sağlamış bir firmadır.

 

Birçok farklı alana metalin, demirin sağlamlığını taşıma kararlılığıyla hareket ederek Demircioğlu Metal'in imza attığı başarılı işlere, bu işlerin sonunda mutlu müşterilere tanık olduk. Sizler de bu aileye katılmak, kaliteli ürüne en uygun fiyatlarla ulaşabilmek için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Demircioğlu Metal İletişim Bilgileri

Adres: 75. Yıl Mah. Oto Esnaflar San. Sitesi İ Blok No:35 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0542 226 26 39